جوانسازی
با تزریق فیلر و بوتاکس

درباره بوتاکس چه میدانید؟
home_beauty2_beforeafter1_2home_beauty2_beforeafter1_1
 

موارد کاربرد بوتاکس : درمان خطوط عرضی پیشانی.خط اخم بالای بینی.چین و چروک های اطراف چشم (Crow`s feet).چین و چروک روی بینی.همچنین بوتاکس باعث بالا رفتن خفیف گوشه خارجی ابروها می شود .(Chemical brow lift)درمان چین و چروک عرضی و عمودی ناحیه گردن، چین و چروک لب فوقانی و گوشه های دهان و ... اشاره کرد.

مکان های مورد تزریق بوتاکس بوتاکس لب .بوتاکس صورت.بوتاکس پیشانی.بوتاکس زیر چشم.بوتاکس ابرو.بوتاکس زیر بغل.بوتاکس خط خنده.بوتاکس گونه

بوتاکس یک ترکیب ساخته شده از سمی به نام بوتولینوم است .البته این سم با دزهای کنترل شده کاملا بی خطر است.تزریق بوتاکس در زیر پوست، سبب فلج شدن عضلات آن ناحیه و از بین رفتن چین و چروک صورت خواهد شد و ظاهری جوان تر را برای مدتی ایجاد خواهد کرد.

در چه ناحیه هایی از بدن ، بوتاکس استفاده می شود؟ شایع ترین مکان هایی که بوتاکس تزریق می شود، ناحیه پنجه کلاغی یا (پاکلاغی) در اطراف ناحیه چشم است، چروک های گلابلا بین چشمها (بین دو ابرو)، شیار ها و چروک های روی پیشانی، چین و چروک های افقی در پیشانی. همچنین از آن در کنار خط آرواره استفاده میشود تا ضایعات استخوانی را بی اثر کند و لب های نزول یافته را اصلاح کند. هم چنین از بوتاکس برای داخل زیر بغل استفاده میشود. هنگامی که به غدد عرق تزریق می شود، بوتاکس می تواند ماه ها به طور کامل عرق و بو را متوقف کند.

درباره فیلر چه میدانید؟
home_beauty2_beforeafter2_2home_beauty2_beforeafter2_1
 

فیلر پوست به کاهش خطوط چهره کمک می‌کند و حجم و پر بودن را به چهره باز می‌گرداند. از جمله موارد تزریق فیلر پوست و صورت شامل تزریق فیلر زیر چشم، تزریق فیلر برای خط خنده، فیلر لب، فیلر گونه و غیره می‌باشد.

کاربرد و فواید تزریق فیلر پوست چیست؟ تزریق فیلر، لب‌های نازک را حجیم می‌کند. برای خط خنده باعث برطرف شدن و کم عمق شدن خط خنده و سایر خطوط صورت می‌شود. چین و چروک‌های صورت را برطرف می‌کند. در صورت، باعث بهبود ظاهر اسکارهای صورت می‌شود. فیلرهای پوستی می‌تواند برای بر طرف کردن علائم ناشی از سن و پیری پوست مفید باشد. فیلر پوست روشی برای جوانسازی پوست بشمار می‌رود.

فیلرها و پرکننده‌های پوستی از نظر ساختار شیمیایی و طول عمر متفاوتند و درجات مختلفی از نرمی را دارند. فیلر پوست نرم‌تر معمولا در لب‌ها برای فیلر لب استفاده می‌شود، در عین حال فیلرهای قوی‌تر در استخوان‌های گونه برای فیلر گونه به کار می‌رود. متخصص پوست تعیین خواهد کرد که بهترین نوع فیلر و ماده پر کننده و مناسب‌ترین حجم فیلر برای نواحی مورد نظر شما چه خواهد بود.

انواع فیلر پوست یا انواع ماده پر کننده برای تزریق چیست؟ چندین نوع فیلر پوستی متفاوت برای تزریق وجود دارد. متداول ترین انواع فیلر پوست که تزریق می شود، عبارت است از: کلسیم هیدروکسیل آپاتیت اسید هیالورونیک (ژل هیالورونیک اسید)، PMMA، پلی آلکلیلیمید، پلی لاکتیک اسید