زمان مناسب انتقال چربی

زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق
سپتامبر 15, 2019
فیلر صورت و تزریق ژل
سپتامبر 15, 2019

زمان مناسب انتقال چربی

زمان مناسب انتقال چربی

زمان مناسب انتقال چربی
استفاده از تزریق چربی برای چه نواحی از بدن است و زمان مناسب برای انتقال چربی چه زمانی است؟
برای اینکه بدانید تزریق چربی برای چه نواحی از بدن مناسب است، باید این گونه گفت که معمولا از این نوع از جراحی زیبایی بی خطر و تقریبا بدون درد و خون ریزی برای قسمت هایی از بدن استفاده می شود که به اصطلاح دارای حجم بافت نرم پایین می باشند. این حجم پایین را در قسمت هایی از بدن از جمله صورت، دست، سینه و کفل می توان مشاهده کرد. در زمینه ی جوانسازی و زیباسازی چهره و بدن ممکن است راه های متفاوتی وجود داشته باشد اما آن دسته از بیمارانی از تزریق چربی استفاده می کنند که می خواهند با استفاده از چربی برداشته شده از بدن خود به پر کردن خطوط عمیق چهره و یا نواحی که دچار کاهش حجم چربی شده اند بپردازند. این عمل ایمن، ماندگار و مناسب منجر به نتایجی با ظاهر طبیعی می‌شود. امروزه استفاده از این نوع از جوانسازی پوست، بسیار محبوب و پر متقاضی بوده که آمارها نشان دهنده افزایش آن در سال های اخیر نیز بوده است، و دلیل عمده محبوییت عمل پیوند چربی، نتایج خرسند کننده ای بوده که به بار نشسته است. در چهره و پس از انجام عمل انتقال چربی، معمولا اغلب چربی های منتقل شده زنده می مانند، اما نتایج خیلی هم قابل پیش بینی نمی باشد. به طور معمول، برای رسیدن به نتایج مطلوب، چند مرحله انتقال چربی مورد نیاز است، و گاه مشاهده می شود که استفاده از انتقال چربی برای نواحی پایینی بدن ممکن است باعث ایجاد ناراحتی هایی شود.

زمان مناسب انتقال چربی را چگونه می توان تشخیص داد

در صورتی که تمایل به استفاده از پر کننده های دائمی را داشته باشید، یعنی زمان مناسب انتقال چربی برای شما فرا رسیده است. اما اگر علاقه مند به بهبود خطوط بدن و چهره خود با انتقال چربی هستید، ابتدا و پیش از هرچیز باید با فرد متخصص در این زمینه مشورت های کافی را دریافت نمایید. پزشکان به شما کمک خواهند کرد که تصمیم بگیرید که آیا انتقال چربی یا هر روش دیگری که مد نظر شماست، نتایجی را که به دنبال آن هستید در اختیارتان قرار می دهد. یا حتی با انجام مشاوره با دکتر متخصص باید مطمئن شوید که آیا برای این روش یک کاندید مناسب به شمار می روید یا خیر؟
از سوی متخصصان زیبایی انتقال چربی یک روش ایمن، که بسیار سبکتر از انواع جراحی ها بوده و امکان تحمل آن برای اکثر افراد وجود دارد شمرده می شود و توان ایجاد نتایج طبیعی را به دنبال دارد.

تشخیص زمان مناسب انتقال چربی

موارد زیر موقعیت هایی هستند که در صورت بروز آنها زمان مناسب انتقال چربی برای شما فرا رسیده است.
زمانیکه که شما در چهره خود چین و چروک و خراش های عمیق دارید.
اگر ترمیم با دوام بیشتری را نسبت به آنچه که توسط پرکننده های موقت ارائه می شود، بخواهید.
اگر بخواهید ظاهر بدن خود را بهبود ببخشید، زخم ها را اصلاح کنید، ریزش های بدن را پر کنید و دست ها و صورت خود را جوان نمایید.
برای استفاده در هنگام بازسازی سینه و پر کردن خطوط ایجاد شده در اثر ایمپلنت سینه.
انتقال چربی به صورت: اگر صورت شما دارای چروک، مانند خطوط لبخند یا رد اخم می باشد، چربی می تواند از نواحی همچون شکم، ران و یا مناطق دیگر گرفته شود و به چهره شما تزریق گردد. علاوه بر این با این تکنیک می توان زخم ها، آکنه، چروک ریز صورت، لب ها و گونه ها را نیز پر کرد. متخصص این امر حتی می تواند از چربی پیوند شده استفاده کند تا خطوط بین بینی و دهانتان را به حداقل برساند، تو رفتگی ها و ریزش های پوستی را ترمیم کند و میزان چین و چروک پیشانی را کاهش دهد.
جوان سازی دست با پیوند چربی: پیوند چربی به دست برای اضافه کردن حجم موثر بوده، باعث فربه ساختن مناطق چروکیده گشته، رگ ها و تاندون ها را پوشش داده و به بهبود کیفیت پوست دست به مرور زمان کمک می کند. اگر یک نگرش مثبت و انتظارات واقع بینانه داشته باشید، احتمالا یک نامزد خوب برای این روش خواهید بود.

افزایش حجم سینه

اگر تمایل به افزایش جزئی در اندازه سینه دارید زمان مناسب برای انتقال چربی برای شما فرا رسیده است. البته فراموش نکنید که زمانی می توانید یک کاندید خوب برای پیوند چربی به پستان باشید که سینه هایتان یک فرم خوب و تناسب پوستی داشته باشند. اگر پوست ضعیف یا سینه های افتاده داشته باشید و یا خواهان افزایش قابل توجهی در اندازه و سایز سینه باشید، تقویت سینه با کمک انتقال چربی برایتان مناسب نیست. اگر فرم پستان در طول پروتز ایمپلنت بهینه سازی شود، پیوند چربی می تواند مفید باشد. اگر پس از انجام تقویت پستان با ایمپلنت، شاهد عدم تقارن در ناحیه سینه بودید، این عدم توازن را می توان با چربی پر نمود تا شکل صاف و مطلوب ایجاد شود.

گزینه های مناسب

چربی های خود را می توانید برای تغییر شکل بدن، اصلاح زخم، پر کردن افتادگی های ایجاد شده توسط لیپوساکشن یا عمل جراحی سرطان و جوان سازی دست ها و صورت استفاده کنید. مکان های مشترک برای به دست آوردن چربی عبارتند از شکم، بازوهای خلفی و مفصل ران و خود ران. گزینه هایی که متخصص زیبایی با شما در میان می گذارد عبارتند از:
از کدام مناطق برای انتقال چربی بهره مند خواهند شد.

کدام مناطق برای حذف چربی بهتر هستند

آیا روش جایگزین دیگری برای شما مناسب تر است یا خیر؟
تشخیص زمان مناسب انتقال چربی با کمک مشاوره با پزشک متخصص، به راحتی برای متقاضی روشن می شود. اما برخی اطلاعات جزئی دیگری نیز وجود دارد که بد نیست بدانید.
در طی اعمال این روش تنها علامت باقی مانده بر روی پوست، زخم جراحی مربوط به لیپوساکشن چربی بوده که ناشی از حذف چربی از محل اهدا می باشد، که این جای زخم بسیار کوچک و قابل چشم پوشی در برابر جراحی های زیبایی دیگر است. از آنجا که برش های لیپوساکشن کوچک هستند، زخم ها نیز کوچک بوده و معمولا در مناطق پنهان قرار می گیرند. گاهی اوقات بسته به موقعیت رسوبات چربی بدن، ممکن است برش ها را نتوان پنهان کرد. میزان حجم باقی مانده از زخم بسیار بستگی به روش متخصص و همچنین استعداد ژنتیکی فرد در برابر زخم دارد. بیشتر زخم های ناشی از لیپوساکشن محو می شوند و در طول زمان به سختی قابل تشخیص هستند. زخم قابل مشاهده بیشتر احتمال دارد هنگام استفاده از کانول های لیپوساکشن بزرگ و در بیمارانی که پوست تیره دارند، رخ دهد. دو نوع از علائم وجود دارد که می توانند بر روی پوست پس از لیپوساکشن باقی بمانند. یکی زخم (scar) واقعی است و دیگری به عنوان دیسكرومی شناخته می شود که به شکل یک نقطه تیره (hyperpigmented) و یا روشن (hypopigmented) بر روی پوست می باشند.

انتخاب جراح مناسب

بسیار مهم است که جراح خود را بر اساس موارد زیر انتخاب کنید:
سطح آموزش و توانایی های او
تجربه کار با پیوند چربی
و میزان سطح راحتی شما با وی
ما در کلینیک پوست و زیبایی دکتر یاسمی با عنوان یک کلینیک زیبایی پوست در کرج بهترین خدمات خود را در اختیار مراجعین خود قرار داده ایم. برای اطلاع از خدمات ارائه شده در این کلینیک می توانید با ما تماس گرفته و برای مشاوره های زیبایی به صورت حضوری با ما در ارتباط باشید.
تزریق چربی چیست

آدرس مطب جدید دکتر سیامک یاسمی (پوست و زیبایی)
خیابان شهید بهشتی ،از چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا،بعد از زیر گذر و بعد از پل عابر پیاده ، جنب پاتن جامه ، برج آراد ، طبقه ۵ ، واحد ۵۰۳
شماره های تماس
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۷
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۹
۰۲۶-۳۴۹۹۰۲۲۸
همراه :
۰۹۱۰۴۳۷۳۰۷۳

مطب زیبایی در کرج
مطب دکتر سیامک یاسمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *