زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق

زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری
سپتامبر 15, 2019
زمان مناسب انتقال چربی
سپتامبر 15, 2019

زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق

زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق

زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق
از جراحی های رایج در زیبایی به زاویه سازی صورت می توان اشاره کرد. امروزه در کنار جراحی، زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق نیز امکان پذیر می باشد. مهم ترین بخش هایی از صورت که زاویه دهی به آن ها به زیبایی هرچه بیشتر صورت کمک می کند، مربوط به ناحیه گونه و فک می باشد. اما بر خلاف جراحی های سخت و زمانبر زیبایی، زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق از محبوبیت زیادی برخوردار است. فرآیندی که در آن دیگر خبری از خطرات ناشی از جراحی های سنگین نمی باشد و در مدت زمان بسیار کوتاهی تغییرات در صورت قابل مشاهده خواهد بود. زمانی که چانه عقب تر از لب قرار داشته باشد و یا اینکه با افزایش سن، حجم چانه کاهش پیدا کند، با حجم دادن به چانه از طریق تزریق فیلر و چربی می توان قسمت هایی از فک که فرم خود را از دست داده اند را برجسته نمود و به زاویه دار شدن صورت کمک کرد. علاوه بر تزریق ژل یا چربی که موجب برجسته شدن ناحیه فک می شود، لیفت پوست ناحیه گردن به مثلثی شدن فک و زاویه دار کردن صورت نیز کمک زیادی می نماید. اما در صورتی که عضله فاستر که در جویدن نقش مهمی دارد بیش از حد حجیم باشد، ناحیه فک زیبایی خود را از دست می دهد. در این گونه موارد با تزریق بوتاکس حجم این عضله کاهش یافته و زاویه صورت اصلاح می گردد. توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس به این قسمت در افراد سالخورده که میزان بالایی افتادگی پوست دارند توصیه نمی شود.

زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق انواع مواد مختلف

تزریق ژل و زاویه سازی صورت و فک
تزریق فیلرها یا همان تزریق ژل برای زاویه سازی فک و صورت استفاده می شود. تنها در مدت زمان کوتاهی از لحظه تزریق تا خروج از مطب پزشک، بیمار شاهد تغییرات چشمگیری در صورت خود خواهد بود. به این نکته توجه داشته باشید که زاویه سازی با کمک فیلرها باید با دقت بسیار بالا و با کمک پزشک متخصص انجام شود، تا زاویه ها درست و بدون هیچ اشتباهی ایجاد شوند. بنابراین در صورت کوچکترین خطا در این زمینه، به جای دستیابی به نتایج زیبا، فرم نازیبا و نامتقارتی در صورت ایجاد می شود. تزریق ژل به قسمت های پایینی صورت و گردن باعث ایجاد خط فک و زاویه سازی در صورت می شود. نتایج حاصل از تزریق ژل در تغییر شکل فک ممکن است بلافاصله ظاهر شوند و در طول روزهای پس از درمان نیز همچنان بهبود پیدا کنند. همچنین احتمال دارد فرد پس از تزریق ژل اندکی احساس درد، تورم و کبودی را تجربه کند که معمولاً بعد از یک دوره ی یک یا دو روزه این درد ها نیز از بین می‌روند.

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

تزریق چربی را یکی از راهکارهای موثر در زاویه سازی فک و صورت می توان معرفی کرد. حتی تزریق چربی را یکی از کم خطر ترین و در عین حال موثر ترین روش ها در زیباسازی صورت و زاویه دادن به صورت می توان نام برد. امروزه استفاده از تزریق چربی به عنوان یکی از طبیعی ترین شیوه ها برای انجام عمل زاویه سازی صورت و فک به حساب می آید. در این روش با تزریق چربی در خطوط فک، چانه، میانه صورت، اطراف پلک های میانی و به طور کلی نقاط چین و چروک دار اقدام به زاویه دهی و فرم دهی به صورت می شود. چربی فرآوری شده از بخشی از بدن فرد گرفته شده و تزریق به نواحی که از سوی پزشک تشخیص داده شده نیاز به بهبود دارد، انجام می شود تا زاویه فک و صورت اصلاح شود. تزریق چربی بصورت سرپایی بوده و تحت آرام‌ بخش داخل وریدی و بدون هیچ داروی بیهوشی انجام می شود. در این حالت نیز ممکن است نواحی تحت درمان به مدت چند هفته پس از عمل متورم باشند و نتایج نهایی نیز با گذشت چند هفته قابل مشاهده خواهند بود. از تزریق چربی همچنین می توان برای عمل پروتز چانه به منظور بزرگ کردن و برجسته کردن چانه نیز استفاده کرد.

زاویه سازی صورت با کمک تزریق بوتاکس

جهت زاویه‌دار کردن فک، پیش از هرچیز پزشک آناتومی صورت فرد را بررسی کرده و برجستگی ها، شکل و اندازه‌ی فک را مشخص می‌کند. معمولا زیباسازی با کمک تزریق بوتاکس برای افرادی با فکی مربعی شکل مناسب است که به طور کلی قسمت پایینی صورتشان پهن تر می باشد. یا به طور خلاصه این گونه می توان عنوان کرد که از تزریق بوتاکس برای کاهش اندازه‌ی عضلات بزرگ فک می توان استفاده کرد. تزریق بوتاکس در افرادی با این فرم صورت، باعث رها سازی و ایجاد فرمی مثلثی شکل در ناحیه پایین صورت از جمله فک شده و در عین حال عاملی موثر در جهت جوان سازی و زیبایی بیش از پیش افراد نیز می باشد. با تزریق بوتاکس به عضلات فک پایین، ساختار بزرگ چانه موقتا کوچک شده و خط فک ظریف‌تر به نظر خواهد رسید. این روش سریع و بدون درد بوده و نیازی به بیهوشی یا دوره‌ی بهبودی ندارد. ماندگاری این زاویه سازی حداقل سه ماه به طول می انجامد.

بهترین راه های زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق

سه روشی که در بالا به آن اشاره کردیم از رایج ترین و محبوبترین روش های غیرجراحی برای زاویه دار کردن صورت و زاویه سازی فک می باشند. معمولا بوتاکس برای کاهش حجم و کوچکتر کردن ماهیچه ها و فک استفاده می شود، اما تزریق ژل و چربی با افزایش حجم در نواحی خاصی از صورت، باعث می شود فک باریک تر و کشیده تر نشان داده شود. این سه روش از بهترین راه های زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق و بدون نیاز به عمل های سخت جراحی می باشند که در عین حال بسیار ساده، بدون درد و با سرعت تاثیر گذاری بالا می باشند. زاویه سازی فک و صورت را در کلینیک پوست و زیبایی دکتر سیامک یاسمی با اطمینان از کسب بهترین نتایج به مراجعین خود ارائه می نماییم و برای کسانی که به دنبال یک کلینیک زیبایی و پوست در کرج می باشند بالاترین سطح کیفیت و عملکرد را اطمینان می دهیم. برای اطلاع بیشتر و رزرو زمان برای مراجعه به کلینیک با ما تماس بگیرید.

آدرس مطب جدید دکتر سیامک یاسمی (پوست و زیبایی)
خیابان شهید بهشتی ،از چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا،بعد از زیر گذر و بعد از پل عابر پیاده ، جنب پاتن جامه ، برج آراد ، طبقه ۵ ، واحد ۵۰۳
شماره های تماس
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۷
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۹
۰۲۶-۳۴۹۹۰۲۲۸
همراه :
۰۹۱۰۴۳۷۳۰۷۳

مطب زیبایی در کرج
مطب دکتر سیامک یاسمی




پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *