زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری

روش های ساده برای پروتز طبیعی لب
سپتامبر 15, 2019
زاویه سازی فک و صورت با کمک تزریق
سپتامبر 15, 2019

زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری

زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری

زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری
زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری در جراحی های زیبایی یکی از روش های جوانسازی و به طور ویژه تر، زیباسازی صورت به شمار می رود. در این زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری سعی می شود فرم V شکل به صورت هایی که حالت های بیضی و دایره ای دارند، داده شود.

روش های دیگر برای زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری

تزریق بوتاکس برای زاویه‌دار کردن فک
لیفت با نخ برای زاویه سازی فک و صورت
تزریق ژل و کمک به اصلاح زاویه فک و صورت
تزریق چربی در زاویه سازی فک و صورت
گونه گذاری با تزریق چربی
گونه گذاری با تزریق ژل
گونه گذاری به وسیله پروتز

چگونه زاویه سازی صورت و فک انجام می شود

در زاویه سازی صورت و فک به سه شیوه می توان عمل نمود:
لاغر کردن صورت
کوچک کردن فک
بزرگ کردن و برجسته سازی چانه و گونه
زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری بدون جراحی
تزریق بوتاکس و زاویه دار کردن صورت و فک
یکی از دلایل پهن تر نشان داده شدن فک، وجود عضلات ماستر بوده که ممکن است به مرور زمان و بالا رفت سن بزرگتر شوند. با تزریق بوتاکس به این عضله، سعی می شود تا از حجم و سایز این عضله کاسته شود و در اثر لاغر تر به نظر رسیدن فک، زاویه ی صورت اصلاح می شود. به یاد داشته باشید این تزریق برای افراد مسن که دارای افتادگی پوست در این قسمت می باشند توصیه نمی شود. تزریق بوتاکس و زاویه دار کردن صورت و فک روشی بسیار متداول است. با تزریق بوتاکس و در نتیجه کاهش حجم عضله، شاهد باریک تر شدن خط فک می باشیم. علاوه بر این از تزریق بوتاکس برای بهبود لبخند لثه ای نیز استفاده می شود. تزریق بوتاکس به عضلات ماستر منجر به ایجاد زاویه ای زیبا و جذاب در قسمت فک و برجسته شدن استخوان‌های گونه می‌شود.

زاویه دار کردن فک و صورت با کمک لیفت با نخ

روشی جدید و نوآورانه در زیباسازی و جوانسازی که باعث به بر طرف شدن افتادگی پوست می شود، لیفت با نخ است. لیفت با نخ در زاویه دار کردن فک و صورت نیز کاربردی می باشد. متقاضیان برای لیفت با نخ معمولا بالای ۲۵ سال سن دارند. پس از بازه ی سنی که به تدریج بافت پوست نازک شده و الیاف کلاژن شکننده تر می شوند، استفاده از روش لیفت با نخ بسیار مناسب تر می باشد. از بین رفتن بافت پوست و کلاژن معمولا به صورت افتادگی پوست، خطوط عمیق و چین و چروک‌های صورت، خود را نشان می‌دهند. یک جراح و متخصص حرفه ای با روش لیفت با نخ و زاویه زاویه سازی صورت و فک قادر به خنثی کردن اثرات پیری و جوانسازی صورت و پوست می باشد.

تزریق ژل و زاویه سازی فک و صورت و گونه گذاری

ژل به چانه فرد تزریق می‌شود تا فرم صورت به حالت وی شکل (V) به دست آید. صورت زاویه‌دار یا به اصطلاح وی شکل به چهره ای ظریف و بیضی شکلی گفته می‌شود که انتهای آن به سمت چانه زاویه‌دار است و در انتهای آن باریک می گردد. صورت زاویه‌دار حالت جوان‌تر، جذاب‌تر و زنانه‌تری به چهره می‌دهد. تزریق ژل شیوه ای غیر تهاجمی با اثرات جانبی بسیار پایین بوده که دوران بهبود آن نیز بسیار کوتاه می باشد. ماندگاری نتایج نیز پس از استفاده از این روش حداقل شش ماه است. برای بهبود نتیجه و ماندگارتر کردن آن، می‌توان تزریقی جزیی را پس از گذشت سه ماه پس از تزریق اولیه انجام داد. همچنین ماندگاری نتایج با تکرار کردن درمان افزایش می‌یابد. تزریق ژل در زاویه سازی فک و صورت درمانی کاملاً ایمن است و عوارض جانبی ناچیزی داشته که پس از چند روز اثری از آن ها باقی نمی ماند.


تزریق چربی در زاویه سازی فک و صورت

پزشکان متخصص پوست و زیبایی زاویه سازی صورت را برجسته نمودن برخی از نواحی صورت می دانند که در زیباسازی هرچه بیشتر چهره فرد موثر می باشد. تزریق چربی و زاویه سازی فک و صورت یکی از روش های مورد توجه در زیباسازی و جوانسازی صورت بوده که با هزینه ای بسیار کمتر نسبت به جراحی های زیبایی صورت می گیرد. حجم چربی پوست و موقعیت قرارگیری آن یکی از عوامل مهم در ایجاد تناسب بین اعضای صورت می باشد. زاویه دادن به فک و گونه در زیباسازی چهره نقش بسیار مهمی دارد. به خاطر داشته باشید فرم و اندازه فک باید با چهره هماهنگی داشته باشد و خیلی عقب و یا جلو نباشد، که این اصلاح حالت چهره با کمک تزریق چربی توسط پزشک متخصص امکان پذیر می باشد.

گونه گذاری با تزریق چربی

تزریق چربی و گونه گذاری. تزریق چربی را یکی از بهترین راهکارها در پر کردن گونه می توان به شمار آورد، که در آن از چربی خود فرد استفاده می شود. معمولا در این روش چربی در یک مرحله از بدن فرد استخراج شده و به مکانی خنک برای نگهداری منتقل می شود، که برای مدت یک سال ماندگاری دارد. تزریق چربی طی سه تا چهار جلسه انجام می گیرد و در هر نوبت تزریق، نتایج مورد نظر به تدریج و به شکل گام به گام به دست می آید. فواصل زمانی بین تزریق های صورت گرفته توسط پزشک مشخص می شود. گونه گذاری با تزریق ژل، روشی است که هیچ گونه عارضه ی خطرناکی ندارد و در عین حال ماندگاری بالایی از خود نشان می دهد، و با توجه به ماندگاری بالا و هزینه مناسب، می توان آن را انتخابی معقول برای گونه گذاری معرفی کرد.
پزشک پوست و زیبایی در کرج

گونه گذاری با تزریق ژل

برای تزریق ژل گونه، ابتدا ناحیه تحت درمان به صورت موضعی بی حس می‌شود. پس از تاثیر کردن ماده بی حس کننده در ان موضع، از سوزن بسیار کوچکی برای تزریق ژل به گونه استفاده می شود. همانطور که می دانید ژل های مختلفی برای تزریق وجود دارند که بهترین انتخاب برای شما آن هایی هستند که حتماً مجوز وزرات بهداشت را داشته باشند. پس از تزریق ژل،‌ می‌توانید تغییرات را بلافاصله در چهره مشاهده کنید، و حدودا 48 ساعت طول می‌کشد تا نتایج مورد نظر به طور کامل به دست آیند. نکته دیگر در مورد این روش تزریق، ماندگاری آن است که معمولاً تا 6 ماه دوام دارد. برای حفظ نتایج، بهتر است تزریق را پس از مدتی مجدداً تجدید کنید.

پروتز گونه

از دیگر روش های موجود برای گونه گذاری می توان به پروتز گونه اشاره کرد. کاشت گونه و گونه گذاری یکی از عمل های جراحی زیبایی می باشد که با قرار دادن پروتز درون گونه انجام می شود. در این عمل جراحی زیبایی، در ساختار میانه‌ی صورت تغییر ایجاد می شود تا چهره فرد شاداب‌تر و جذاب‌تر از همیشه به‌نظر آید. در عمل جراحی پروتز گونه، از پروتزی استفاده می شود که ابعاد و اندازه‌های آن دقیقا محاسبه شده است و به شکلی جای گذاری می شود که زیبا ترین حالت را به چهره فرد بدهد. این پروتز در جلوی استخوان‌های گونه قرار داده می‌شود و باعث برجسته‌تر شدن و حجیم‌تر شدن گونه‌ها می‌شود.
کلینیک پوست و زیبایی دکتر سیامک یاسمی به عنوان کلینک زیبایی و پوست در کرج تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات زیبایی در زمینه زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری به کار می گیرد، تا بهترین مهارت ها در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و یا اطلاع در مورد زمان مراجعه، با ما تماس بگیرید.

آدرس مطب جدید دکتر سیامک یاسمی (پوست و زیبایی)
خیابان شهید بهشتی ،از چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا،بعد از زیر گذر و بعد از پل عابر پیاده ، جنب پاتن جامه ، برج آراد ، طبقه ۵ ، واحد ۵۰۳
شماره های تماس
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۷
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۹
۰۲۶-۳۴۹۹۰۲۲۸
همراه :
۰۹۱۰۴۳۷۳۰۷۳

مطب زیبایی در کرج
مطب دکتر سیامک یاسمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *