روش های ساده برای پروتز طبیعی لب

روش های جوانسازی پوست و صورت
سپتامبر 15, 2019
زاویه سازی صورت و فک و گونه گذاری
سپتامبر 15, 2019

روش های ساده برای پروتز طبیعی لب

روش های ساده برای پروتز طبیعی لب

روش های ساده برای پروتز طبیعی لب

اگر می خواهید ظاهر لب خود را زیباتر کنید و به دنبال روش های ساده برای پروتز طبیعی لب می باشید، پروتز و برجسته شدن لب هایتان باعث می شود تا ظاهر زیباتری داشته باشید و این ظاهر زیبا می تواند اعتماد به نفس تان را بالا ببرد. خبر خوب این است که امروزه راه های زیادی برای بهبود زیبایی در پیش رویتان وجود دارد. روش های ساده برای پروتز طبیعی لب که در اینجا به آن اشاره می کنیم، در کاهش خطوط و چین و چروک اطراف لب نیز موثر می باشد. تزریق یا کاشت می تواند ظاهر طبیعی شما را تقویت کند یا آن را بهبود ببخشد.

چه کسانی بهترین کاندید برای پروتز لب می باشند

برای پروتز لب لازم است که از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشید. برخی بیماری ها مانند دیابت، لوپوس، هرگونه زخم اطراف لب، مشکلات لخته شدن خون و از این قبیل مشکلات باعث می شود تا کاندید مناسبی برای پروتز لب نباشید. مانند هر عمل جراحی زیبایی دیگری، تقویت لب نیز نیاز به مراقبت زیادی دارد و بهتر است تنها در صورت برخورداری از آمادگی لازم، نسبت به پروتز لب اقدام نمایید. در این متن، محبوب ترین و رایج ترین روشهای تزریق و ایمپلنت را معرفی می کنیم، اما به یاد داشته باشید که این توضیحات تنها باید به عنوان اطلاعات کلی در نظر گرفته شود و هرگز نباید آنها را جایگزین توصیه پزشک خود نمایید. پس از انتخاب یک پزشک خوب، با او ارتباط برقرار کرده و با هم تصمیم می گیرید که کدام گزینه مناسب ترین روش برای برطرف نمودن نیاز شماست. مانند هر پروسه پزشکی دیگر، باید پیش از هرچیز پزشک زیبایی خود را در مورد هرگونه آلرژی و یا دارویی که مصرف می نمایید مطلع کنید. در رابطه با اینکه چه کسانی از بهترین شرایط برای پروتز لب برخوردار می باشند، باید حتما به این نکته توجه کنید که مشکلات دیابت احتمال بروز عوارض را تا حد زیادی بالا می برد. اگر سیگاری هستید، این موضوع نیز ممکن است عامل پیچیده شدن شرایط شما باشد.

پروتز لب با تزریق چربی، ژل و بوتاکس

از روش های ساده برای پروتز طبیعی لب، می توان تزریق فیلر لب، تزریق چربی، تزریق ژل و بوتاکس را نام برد. در هنگام تزریق، پزشک از بی حسی موضعی استفاده می کند و روند انجام این پروسه زیبایی به صورت سرپایی در همان اتاق مطب یا کلینیک زیبایی صورت می گیرد و پس از اتمام کار می توانید مرخص شوید.

گزینه های مختلف برای پروتز لب:

Artecoll: آرتیکول یک ماده مصنوعی است که باعث پر شدن لب ها می شود. اما از آنجاییکه یک ماده مصنوعی به شمار می رود، بیشتر از دریافت کلاژن یا تزریق چربی ممکن است احتمال مواجه شدن با واکنش آلرژیک را داشته باشید.

اتولوژن:

یکی دیگر از روش های ساده برای پروتز لب، تزریق کلاژن می باشد که در این روش کلاژن از بدن خود فرد دریافت شده و به او تزریق می گردد. در روش تزریق کلاژن، خطر واکنش آلرژیک وجود ندارد اما نتایج موقتی می باشد، که خود این ویژگی ممکن است برای افرادی که هنوز در مورد اینکه آیا نسبت به نتیجه ای که به دست می آید مطمئن نیستند، بسیار مفید باشد. کلاژن را می توان از بدن برخی حیوانات مانند گاو نیز استخراج و به لب تزریق کرد، اما در این روش امکان خطر واکنش آلرژیک بیشتر وجود دارد. بنابراین بهتر است جراح قبل از شروع مصرف کامل، ابتدا دوز آزمایشی را به شما تزریق کند. نتایج این روش، حدوداً چهار هفته تا سه ماه به طول می انجامد.

درمالوژن:

در این روش، کلاژن به جای اینکه از بدن خود فرد برداشته شود، از دیگر اهدا کنندگان استخراج می شود. این روش همچنان به عنوان یک درمان موقت شناخته می شود، و می توانید این اطمینان را داشته باشید که توسط بدنتان پس زده نمی شود.

تزریق فاشیا:

از نوعی مشخص از بافت همبند برداشته می شود، که در این روش، اهدا کننده می تواند خود فرد یا شخص دیگر باشد. همچنین در این روش ماده پر کننده می تواند از طریق عمل جراحی یا تزریق در بدن قرار گیرد. معمولا پس از یک سال بعد از گذشت تزریق، بدن نیاز به تجدید دوباره پیدا می کند.

تزریق چربی لب:

یکی از روش های ساده پروتز طبیعی لب تزریق چربی می باشد، به این صورت که چربی از ران یا شکم برداشته می شود و می توان آن را به لب ها تزریق کرد. در این روش خطر واکنش آلرژیک وجود ندارد و ممکن است نتیجه کار به صورت دائمی باقی بماند. همچنین چربی می تواند به صورت جراحی کاشته شود. در صورت افزایش وزن بدن، ممکن است لبهای شما نیز بزرگتر شوند، زیرا سلولهای چربی نیز به همان ترتیب بزرگتر می شوند.

Hylaform:

پر کننده ای است که از یک ماده طبیعی بدن معروف به اسید هیالورونیک ایجاد می شود. در این روش خطر عفونت وجود ندارد، اما برای حفظ نتیجه به درمان های مکرر در طول دوره های مختلف نیاز خواهید داشت، زیرا این روش هم یک درمان موقت به شمار می رود.

Restylane:

یک نوع ژل شفاف حاوی ماده اسید هیالورونیک است که زیست تخریب پذیر بوده و بنابراین تا حدود شش ماه پس از تزریق ژل ماندگاری خواهد داشت و پس از این مدت بدن فرد آن را جذب می کند.

ایمپلنت لب و جراحی

اگر کاشت لب از طریق جراحی انجام شود، متداول ترین روش استفاده از بی حسی موضعی می باشد. بسته به پیچیدگی جراحی، این عمل می تواند تا دو ساعت طول کشیده و در مطب پزشک یا مرکز زیبایی به صورت سرپایی انجام شود و در همان روز فرد به خانه فرستاده شود.
گزینه هایی که برای ایمپلنت لب وجود دارد:
آلودرم: ورقه ای از کلاژن است که از فرد اهدا کننده دریافت می شود. جراح شما آنها را از طریق برش های ریز که روی قسمت داخلی لب ایجاد شده است، وارد می کند. این ماده فقط یک درمان موقتی است و تنها تا 12 ماه به طول می انجامد.
پیوند چربی: یک روش جراحی، قرار گیری چربی فرد در لبها برای رسیدن به ظاهر مطلوب می باشد. معمولاً در این روش نتایج به صورت دائمی باشند، اما همین موضوع نیز ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. از آنجا که در این روش چربی استفاده شده از خود فرد استخراج می شود، این احتمال وجود دارد که بدن شما آن را استفاده و جذب کند.

Goretex، SoftForm و soft ePTFE:


مواد مصنوعی هستند که با استفاده از آنها ممکن است به یک نتیجه دائمی برسید. برخلاف برخی از گزینه های دیگر که در بالا ذکر کردیم، بدن شما این مواد را جذب نمی کنند. با این حال، از آنجا که مواد مصنوعی هستند، خطر واکنش آلرژیک نیز وجود دارد.
Local flap grafts:  یک عمل جراحی است که بافت و پوست از داخل دهان برداشته می شود. این روش به مراتب از دیگر تکنیک هایی که نام بردیم سخت تر می باشد و اغلب آخرین راه حل در بین جراحان پلاستیک است.

پروتز لب چیست

آدرس مطب جدید دکتر سیامک یاسمی (پوست و زیبایی)
خیابان شهید بهشتی ،از چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا،بعد از زیر گذر و بعد از پل عابر پیاده ، جنب پاتن جامه ، برج آراد ، طبقه ۵ ، واحد ۵۰۳
شماره های تماس
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۷
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۹
۰۲۶-۳۴۹۹۰۲۲۸
همراه :
۰۹۱۰۴۳۷۳۰۷۳

مطب زیبایی در کرج
مطب دکتر سیامک یاسمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *