بوتاکس برای کف دست، پا و زیر بغل

پزشک پوست و زیبایی در کرج
سپتامبر 15, 2019
تزریق بوتاکس و دیسپورت برای چین و چروک
سپتامبر 15, 2019

بوتاکس برای کف دست، پا و زیر بغل

تزریق بوتاکس برای از بین بردن عرق کف دست، کف پا و زیر بغل

بوتاکس برای کف دست، پا و زیر بغل

یکی از کاربردهای تزریق بوتاکس، برای از بین بردن عرق کف دست، کف پا و زیر بغل می باشد. روشی که تا مدتها بنا بر باور عمومی تصور می شد که تنها کاربرد آن برای تزریق به نواحی مختلف صورت برای جوانتر به نظر رسیدن باشد، ثابت شد که می تواند برای کاهش میزان عرق زیر بغل، عرق کف دست و حتی عرق کف پا مورد استفاده قرار گیرد. تمامی افرادی که هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد) در آن ها باعث رنجش و به وجود آمدن مشکلات در زندگی روزمره شان شده است، می توانند با کمک تزریق بوتاکس به زیر بغل، کف دست و پا شاهد برطرف شدن این مشکل باشند. وجود تعریق های شدید می تواند تمامی فعالیت های روزانه ی زندگی را به چالش بکشد و برای او مشکلات زیادی را ایجاد نماید. تزریق بوتاکس می تواند کیفیت زندگی شخص را بسیار بهبود ببخشید.

فواید تزریق بوتاکس به زیر بغل

پس از تزریق بوتاکس برای از بین بردن عرق کف دست، کف پا و زیر بغل ممکن است بلافاصله اثر آن را احساس کنید. احساس خشکی در مکان های تزریق بوتاکس که تا قبل از این همواره در حال عرق کردن بودند، یکی از علائمی است که ممکن است در کوتاه مدت در بعضی از افراد مشاهده شود. البته این تغییر حالت ممکن است برای همه بلافاصله رخ ندهد و در طولانی ترین حالت، اثرگذاری بوتاکس برای از بین بردن عرق دو هفته به طول بیانجامد. از آنجا که ماندگاری رهایی از مشکل تعریق زیر بغل، کف دست و کف پا نیز خود حداقل چهار ماه و حداکثر دوازده ماه طول می کشد، برای تمدید نیاز است در فواصل مشخصی به پزشک مراجعه نمایید.

عملکرد بوتاکس در از بین بردن عرق زیر بغل، کف دست و کف پا

اما روش کارکرد بوتاکس در رفع مشکل تعریق چگونه است؟ برای توضیح این موضوع می توان این گونه مثال زد که با تزریق بوتاکس به کف دست برای از بین بردن عرق، غدد ایجاد عرق نابود نمی شوند، بلکه اعصابی که به این غدد می رسند مسدود شده و در نتیجه مانع از ترشح عرق می شود. بوتاکس یکی از راه های ایمن و بدون عوارض خطرناک می باشد که می توان از آن برای از بین بردن عرق استفاده کرد. شاید کمی التهاب و درد در محل تزریق را بتوان از عوارض بوتاکس دانست که پس از چند روز به طور کامل از بین می روند. بسیار بعید است که پس از تزریق بوتاکس در این نواحی، عوارض بیشتر و خطرناک تری رخ دهد. تزریق بوتاکس برای از بین بردن عرق زیاد تنها به زیر بغل محدود نمی شود.

تزریق بوتاکس برای درمان عرق کردن بیش از حد در کف دست و کف پا


در برخی افراد که تعداد غدد عرق ساز زیادتری در کف دست و پا دارند، افزایش میزان تعرق برایشان بسیار مشکل ساز می شود، و این موضوع می تواند تاثیرات بسیار بدی در فعالیت های روزمره و حتی روابط آن ها نیز بگذارد. از این رو تزریق بوتاکس برای از بین بردن عرق کف دست، کف پا و زیر بغل می تواند در بهبود روابط شخصی و اجتماعی افراد نیز موثر واقع شود. بوتاکس به جهت خاصیتی که دارد باعث غیر فعال شدن غدد عرق می شود. ماندگاری اثر بوتاکس پس از تزریق به کف دست و کف پا می تواند به مدت یک سال نیز دوام داشته باشد، اما برای دوام بیشتر نیاز است که فرد برای تزریق دوباره بوتاکس به پزشک مراجعه نماید.

تزریق بوتاکس به زیربغل

چنانچه با مصرف دارو های ضد تعریق، پوشاک مخصوص، کاهش وزن و دئودورانت های مختلف نتوانسته اید مشکل عرق کردن زیاد خود را بر طرف کنید، آخرین روش بر طرف نمودن این مشکل تزریق بوتاکس به زیر بغل می باشد. تزریق بوتاكس زیربغل در ناحیه عميق درم، قسمتی که غدد عرق در آن واقع شده اند، انجام می شود.تعداد دفعاتی که برای تزريق بوتاکس در نظر گرفته می شود به وسعت قسمت موردنظر بستگی دارد، که این دفعات به طور متوسط يك تزريق در هر سانتى‌متر مربع پوست می باشد. باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که تزریق بوتاکس یک علاج دائمی برای از بین بردن عرق زیربغل نیست؛ بلکه با تزریق بوتاکس به زیربغل نشانه‌های بیماری تعریق بیش از حد به تدریج و با مرور زمان از بین می‌روند و پس از بین رفتن تاثیر بوتاکس دوباره باز می‌گردند.

عوارض تزریق بوتاکس زیر بغل

همانطور که می دانید تزریق بوتاکس معمولا هیچ عارضه خطرناکی را با خود به همراه ندارد. استفاده از آن نیز روشی کاملا ایمن ،مقرون به صرفه و موثر جهت رفع تعریق بیش از حد در زیربغل، کف دست و کف پا می باشد. در صورت تزریق بوتاکس به کف دست و پا ممکن است عوارض خفیفی از جمله کبودی، خارش، درد، تورم و سوزش در محل تزریق مشاهده شود که تمامی این علائم پس از چند روز از بین می روند. البته در افرادی که حساس تر بوده و سیستم ایمنی ضعیف تری دارند، ممکن است عوارض شدت بیشتری داشته باشند و با علائمی چون تنگی نفس و دو بینی همراه باشند. گاهی اوقات هم ممکن است فرد دچار درد در هنگام راه رفتن شود که در این مواقع چند روز استراحت برای بهبود لازم می باشد.

پزشک پوست و زیبایی در کرج

کلینیک زیبایی در کرج

آدرس مطب جدید دکتر سیامک یاسمی (پوست و زیبایی)
خیابان شهید بهشتی ،از چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا،بعد از زیر گذر و بعد از پل عابر پیاده ، جنب پاتن جامه ، برج آراد ، طبقه ۵ ، واحد ۵۰۳
شماره های تماس
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۷
۰۲۶-۳۴۰۹۰۰۵۹
۰۲۶-۳۴۹۹۰۲۲۸
همراه :
۰۹۱۰۴۳۷۳۰۷۳

مطب زیبایی در کرج
مطب دکتر سیامک یاسمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *